Jdi na obsah Jdi na menu
 

Jižní Morava - Hovorany 5.-8.7.2018

Už čtvrtý ročník jsme se vydali na motorkách za dobrým vínem na Jižní Moravu. Třetí ročník za sebou do jednoho místa, tedy penzionu v Hovoranech. Prostě nám tam chutná víno místního majitele vinaře.

Vyrazili jsme v naší obvyklé sestavě, tedy Bartoši (Jiřka-Pepa), Dygroši (Iva-Jarda) a Hermoši (Vendul-Jarda). Jsme už na sebe zvyklí a máme při takovém pobytu rozdělené činnosti. Někdo nás vede při jízdě tam a zpět, někdo pak chodí pro snídaně, někdo vymýšlí kam půjdeme a tak podobně. Tentokrát jsme jeli jen ve dvou motorkách a Hermoši autem (s přihlédnutím ke zdraví a hlavně, abychom měli čím odvézt víno domů).

Vyrazili jsem za sluníčka a asi 50 km před cílem nás přepadl déšť, a ne malý a to ještě dvakrát. Posledních kilometrů už zase svítilo sluníčko a tak za pomoci větru naše oblečení i znovu uschlo. Majitelé penzionu ani nechtěli věřit, že by nás někde přepadl déšť. Po příjezdu proběhlo nezbytné ubytování a pak už všichni zasedli k dobrému vínku. Co budu povídat, takto proběhlo všech 72 hodin, tedy krom spánku a malé procházky po vesnici. Možná ještě přechod do hostince na jídlo. 

Poslední den ráno proběhla nakládka dobrého vína a hurá k domovům. Cesta proběhla bez kolizí a večer už každý z nás vychutnával víno v domácím prostředí. Snad příště už zase vyrazíme všichni na motorkách. Těšíme se.

FOTO

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář