Jdi na obsah Jdi na menu
 

Penzion Popelka 11.-13.9.2015

Penzion Popelka -Krkonoše

Není Popelka jako Popelka, tentokráte šlo o tzv. druhý ročník výletu do penzionu Popelka v Krkonoších. Již známá vytrvalá parta lidí z Motoparty se domluvila a udělali si hezký víkend (Maxi, Jiřka, Žermen, Vendul, Dygroš, Dygroška, Efa a Slávka.). Maxi a Žermen vzali auta, Dygroš s Efou jeli na motorkách, jak bylo původně v plánu pro všechny. Sraz byl u benzinky za Mimoní v pátek v 15.30 hodin. Dorazili všichni a mohlo se vyrazit. Směr Mnichovo Hradiště. V Horní Krupé nás zastihl veliký déšť. Ten byl ale opravdu hustý a prudký. Ti v autech se měli fajn, ale na motorkách jim nebylo nejlépe. Avšak jsou to borci a zvládli to bravurně. Od Mnichova Hradiště sice bylo mokro, ale už aspoň nepršelo. To už jsme se rozdělili na ty, co jedou motorkami a plechovkáře. Vzali jsme to klasicky na Jičín, Novou Paku, Jilemnici, Vrchlabí až do penzionu. Auty jsme tam byli jasně dříve, ale netrvalo dlouho a motorkáři dorazili sice zmrzlí ale šťastní také. Tedy jsme vybalili věci na pokoje, požádali majitele o rozpálení grilu a zábava mohla pomalinku začít. Maso jsme měli svoje naložené, o to se postaral Dygroš. Zeleninu a sýry nám zajistil majitel penzionu.  Musíme uznat, že nám to připravili pěkně. No a také pivko už teklo proudem. Po 19 hodině jsme se zakousli do prvních

- ugrilovaných kousků. To byla dobrota a rozjel se i zpěv při znění strun kytary. Podotýkáme, že jsme byli stále venku před penzionem. Asi kolem desáté už byla docela zima a tak jsme zalezli do penzionu. Ne však do postelí, ale pokračovali jsme v zábavě až do pozdních popůlnočních hodin.

Druhý den ráno byli čiperní Žermen (jako vždy) a Slávka, kteří už seděli kolem osmé u stolu jídelny. Maxi byl jako třetí a pomalinku se začali trousit i ostatní. Kolem deváté ráno už byli u snídaně všichni. Po snídaních a kafíčku, jsme se vydali na malou procházku do kopců Krkonoš. Asi hodinku a půl jsme se prošli, tedy krom Dygrošů. Těm se nechtělo a šli jenom kolem penzionu se podívat na hřiby. Po obědě Dygrošovi a Efa se Slávkou už odjížděli (museli) domů. Maxi, Jiřka, Žermen a Vendul zůstávali až do neděle. Když odjeli, vydali jsme se do Vrchlabí na procházku po městě. Tu v restauraci jsme si dali kafé, či pivo a zase v jiné nějaké i jídlo. Potom na večeři do penzionu a večerní posezení u pivka. Ženský si nechaly udělat na chuť palačinky, jako od maminky.

Ráno snídaně, odpočinek na terase penzionu, krásně svítilo sluníčko, Žermen s Vendul šli na hřiby. Donesli celé tři kousky. Pak oběd, zaplatit a hurá domů. No tedy hurá moc ne, ale co naplat domů.

Závěr: moc pěkné pobytí v penzionu, super grilovačka, super zábava, pivo, víno, griotka, becher, kytara, zpěv a velmi příjemní hostitelé. Těšíme se na příště.

FOTKY

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář